Zobrazit nabídky prací Zobrazit poptávky prací
Přidat inzerát
Poptávky podle oboru
Kontaktujte nás

Aktuální téma: Půjčky

Server Pracujemdoma.cz si klade za cíl nejen nabízet kvalitní možnosti práce doma, ale cílem je také zvyšování znalostí v oblasti financí a práci s nimi.

Nejlepším řešením finanční situace je samozřejmě dostatek vlastních prostředků, pokud však uvažujete o půjčce, doporučujeme provést průzkum a porovnání nejvýhodnějších nabídek na trhu. Hledáte-li krátkodobou půjčku ve výši 500-4500 Kč, pokračujte pro porovnání přes tento odkaz.

Porovnání větších a dlouhodobějších úvěrů můžete získat na této stránce.

usporme600.jpg, 93kB

USPORME.CZ - Porovnání cen Půjčky, elektřina, plyn, pojištění, mobilní tarify. Porovnejte nabídky a vyberte si nejvýhodnější.

www.usporme.cz

Poptávky: Obchod, marketing

Přidat inzerát

Odebírat nové z této kategorie: RSS E-mail

Obchodník hledá práci v MLM
Ze zdravotních důvodů nyní již pouze z domu hledám práci v oblasti internetového byznysu a MLM. Vstupní poplatky nevadí, zajímá mě pouze možný výnos. Mám mnoho zkušeností z osobního prodeje (předchozí profese)
nabidka prace domu
jsem na materske nabidne nekdo seriozni praci na doma ruzne kompletace obalky atd dekuji predem marketa
Hledáme zkušené lidi v MLM
Práce doma přes internet,skype,FB,back office, atd. Jedná se o postupné vybudování sítě zákazníků či partnerů, obchodníků,unikátního produktu pro zdraví z vědeckého výzkumu.Příprava pro oficiální vstup počátkem roku 2017.Může se také jednat o zařaze...
Hledani prace
Prodavacka sm. zbozi-pokladni vedouci prodejny
kompletace elektroniky, ale bez poplatků
Ráda bych pracovala doma bez poplatků a odesílání nějakých obálek se známkamy. Myslím tím, že bych ráda pracovala bez sprostředkovatelů, kteří vždy vyžadují různé poplatky. Děkuji J.Vaňková

Strana: