Zobrazit nabídky prací Zobrazit poptávky prací
Přidat inzerát
Poptávky podle oboru
Kontaktujte nás

Aktuální téma: Půjčky

Server Pracujemdoma.cz si klade za cíl nejen nabízet kvalitní možnosti práce doma, ale cílem je také zvyšování znalostí v oblasti financí a práci s nimi.

Nejlepším řešením finanční situace je samozřejmě dostatek vlastních prostředků, pokud však uvažujete o půjčce, doporučujeme provést průzkum a porovnání nejvýhodnějších nabídek na trhu. Hledáte-li krátkodobou půjčku ve výši 500-4500 Kč, pokračujte pro porovnání přes tento odkaz.

Porovnání větších a dlouhodobějších úvěrů můžete získat na této stránce.

usporme600.jpg, 93kB

USPORME.CZ - Porovnání cen Půjčky, elektřina, plyn, pojištění, mobilní tarify. Porovnejte nabídky a vyberte si nejvýhodnější.

www.usporme.cz

Ilustrace

Nehledejte práci!
Vybírejte si, kde budete pracovat!

Vítejte na portálu PracujemDoma.cz, kde můžete práci doma inzerovat i shánět. Pro snazší orientaci na webu se řiďte kategoriemi v levém sloupci.

Poptávky práce doma

Strana: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Práce z domu v admiistrativě/ virtuální asistentka
Dobrý den, poptávám práci z domu, nejlépe v administrativě či jako telefonistka. Moje praxe je 6 let v call centru kde byla moje činnost jako telefonní operátorka, práce v administrativě, později povýšení na manažérka projektu. Důvodem ukončení spo...
Výpomoc v domácnosti
Žena v invalidním důchodu hledá spolehlivou paní na pravidelnou výpomoc v domácnosti od 6:30 do 8:00. Náchod. Volejte od 8 do 16:30. tel.
prace na doma bez vstupniho poplatku
Manualni prace na doma
domácí práce
Dobrý den, hledám manuální práci domů bez poplatků a podvodu se smlouvou. Za nabídky děkuji
manuální práce
Dobrý den, hledám seriózní práci z domu. Za Vaše nabídky děkuji.
Práce z domova
Hledám práci z domova (mám dlouholetou zkušenost s telemarketingem) a ráda bych našla touto formou práci komunikativního nebo administrativního směru. Nejlépe na DPP,HPP nebo DPČ. Děkuji
Práce
Dobrý den,poptávám práci z domu.Kompletace,balení,internet.Ohl.invalidního důchodu.Mohu dělat cokoliv.Na smlouvu.Práce,později možná i na ŽL.Praha okolí.
Hledáme zkušené lidi v MLM
Práce doma přes internet,skype,FB,back office, atd. Jedná se o postupné vybudování sítě zákazníků či partnerů, obchodníků,unikátního produktu pro zdraví z vědeckého výzkumu.Příprava pro oficiální vstup počátkem roku 2017.Může se také jednat o zařaze...
Hledám domácí praci
Dobrý den,hledám domácí práci bez poplatků předem!!! Děkuji za nabídky
Hledám domácí praci
Dobrý den,hledám domácí práci bez poplatků předem!!! Děkuji za nabídky

Strana: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10